Herman van Veen

Een voorstelling
vr 5 jan 20:15
5 jan
20:15
  • 5 jan
    20:15
    Theaterzaal

Herman van Veen - Een voorstelling

Zang en spel: Herman van Veen | zang: Lieke Meijers | zang en viool: Jannemien Cnossen gitaar: Edith Leerkes | bas: Kees Dijkstra

Herman van Veen begrijpt, ondanks dat hij van gisteren is, nog steeds wat hij bedoelt, zingt honderduit, speelt viool en danst wat hij dansen kan. Ook al krijgt de tijd er vat op, het nieuwe gaat er nooit vanaf. 

Daarom gaat hij weer op pad langs de theaters, ook het onze. Samen met Kees Dijkstra en zijn contrabas, Jannemien Cnossen en haar viool, Edith Leerkes met haar gitaren en Lieke Meijers met haar hemelse zang. Herman speelt een keuze uit zijn ijzersterke repertoire, spiksplinternieuw werk en draagt voor uit de nog niet verschenen bundel ‘Geen idee’. Ook gaat hij in op enkele verzoekjes. “Hij blijft een fenomeen”, schreef NRC.

Theaterdiners seizoen '23-'24:
Wilt u zich niet haasten om op tijd te zijn voor de voorstelling? Kom dan vooraf lekker een hapje eten in het Singer Theaterrestaurant! Laat u verrassen door onze Chef met een 3-gangen seizoensgebonden menu*. Om 20.00 uur bent u  klaar om te gaan genieten van de voorstelling.

Prijs: € 45,- p.p. (exclusief dranken)

*vega optie beschikbaar

Bestel hier het theaterdiner

 

zing het honderd uit

ook al ben ik van gisteren

speel altijd wel viool,

dans wat ik dansen kan

al krijgt de tijd er vat op

het nieuwe gaat er nooit vanaf 

Bekijk onze thema's