Thu 30 Jan - Sun 28 Jun

Open Kinderatelier

Ga zelf als kunstenaar aan de slag
30
Jan
-
28
Jun
  • Thu 30 Jan
    11:00 - 16:00
    Atelier
  • Fri 31 Jan
    11:00 - 16:00
    Atelier
  • Sun 2 Feb
    12:00 - 16:00
    Atelier
  • Sun 16 Feb
    12:00 - 16:00
    Atelier
  • Sun 23 Feb
    12:00 - 16:00
    Atelier
  • Sun 8 Mar
    12:00 - 16:00
    Atelier
  • Sun 29 Mar
    12:00 - 16:00
    Atelier
  • Mon 13 Apr
    12:00 - 16:00
    Atelier
  • Sun 26 Apr
    12:00 - 16:00
    Atelier
  • Sun 3 May
    12:00 - 16:00
    Atelier
  • Sun 10 May
    12:00 - 16:00
    Atelier
  • Sun 31 May
    12:00 - 16:00
    Atelier
  • Sun 21 Jun
    12:00 - 16:00
    Atelier
  • Sun 28 Jun
    12:00 - 16:00
    Atelier

Iedere laatste zondag van de maand en op zondag in schoolvakanties (regio Noord) tussen 12 en 16 uur kunnen kinderen aan de slag in het Singer Atelier.
Een enthousiaste kunstenaar heet je/jullie van harte welkom en vertelt wat je kunt doen.

<< Extra open atelier onderwijsstaking donderdag 30 en vrijdag 31 januari >>
School dicht? Kom naar Singer Laren en leer in het museum. Er is een gratis ontdekkingstocht bij de tentoonstelling 'Spiegel van de ziel' en het open kinderatelier kun je bezoeken van 11.00 tot 16.00 uur.
Reserveren: niet nodig
Tijd: tussen 11 en 16 uur

Het Open Kinderatelier is een gratis activiteit op vertoon van je entreebewijs (kinderen t/m 12 jaar hebben gratis entree tot het museum).