Eten & Drinken
Terwijl u geniet van een heerlijke lunch of borrel tijdens theatervoorstellingen waant u zich in de wereld van Anna en William Singer. De sfeervolle foyer van Singer Laren was vroeger namelijk de huiskamer van het echtpaar Singer. U kunt hier gezellig binnen bij het haardvuur zitten. Met mooi weer geniet u van de prachtige beeldentuin.
Naast koffie, thee en zoete versnaperingen, biedt het Singer buffet een keuze uit een aantal heerlijk vers gemaakte lunchgerechten. De kaart wordt speciaal per tentoonstelling aangepast.
Theaterbuffet
Samen met het Hilversumse Indonesisch Specialiteiten Restaurant Warung Adinda brengt Singer Laren één keer per maand een zeer smakelijk theaterbuffet voorafgaand aan de voorstelling. Het theaterbuffet start om 18.00 uur met een welkomstdrankje. Met inbegrip van alle drankjes, het buffet en koffie met spekkoek is de prijs €34,50 per persoon.
De theaterbuffeten vinden plaats op:
| zaterdag | 24 september 2011 | Vincent & Theo |
| woensdag | 26 oktober 2011 | Toon, de musical |
| vrijdag | 18 november 2011 | Het gouden ei |
| dinsdag | 6 december 2011 | De Presidentes |
| zaterdag | 21 januari 2012 | When Harry met Sally |
| donderdag | 23 februari 2012 | Paul Vlaanderen en het mysterie |
| woensdag | 21 maart 2012 | Oom Wanja |
| zaterdag | 21 april 2012 | Mama! |
Reserveren
Reserveer uw plek bij de theaterkassa, het liefst tegelijk met uw boeking van de voorstelling. Mail naar theaterkassa@singerlaren.nl of bel 035-539 39 33.