Het Nationale Ballet
muziek: Ludwig Minkus muzikale
begeleiding: Holland Symfonia o.l.v. Kevin Rhodes
excursie muziektheater (ballet)
vrijdag 26 februari 2010, 18:30 vertrek uit Laren
NB! de in het jaarprogramma genoemde datum (23-2) is veranderd naar de hier vermelde datum (26-2)
Eerste Nederlandse balletproductie naar Cervantes’ meesterwerk: met veel trots presenteert Het Nationale Ballet de nieuwe klassieke avondvullende productie 'Don Quichot', in een speciaal voor het gezelschap te maken versie van de Russische topchoreograaf Alexei Ratmansky.
Een van Ratmansky’s grote wensen is om een nieuwe Don Quichot te maken, naar Cervantes’ meesterwerk over de dwaze, dolende ridder, met - in het ballet - een nadruk op de liefde tussen de mooie Kitri en de armlastige Basilio. Het is voor het eerst dat een volledige Don Quichot in Nederland wordt uitgebracht.
Singer Laren verzorgt voor u eersterangs plaatsen en vervoer met een luxe touringcar. Zo heeft u geen wachttijden bij de kassa en geen reserveringskosten. De excursie gaat alleen door bij voldoende deelname.